Вічна пам’ять і вічна слава Герою!

Дата: 03.08.2023 16:12

У четвер, 3 серпня, рідні, друзі, близькі, побратими, односельці та мешканці громади повели в останню путь нашого загиблого захисника Сергія Новака.

Сергій Степанович зростав у багатодітній родині. Власної сім’ї не мав, тож після смерті батьків проживав у батьківському будинку із сім’єю сестри.

До Збройних сил був призваний у травні 2022 року. 12 липня 2023 р. в бою під Куп’янськом отримав важкі поранення. Лікування проходив у Харківському госпіталі, звідки був транспортований до Києва. Лікарі боролися за його життя, та, на жаль, виявилися безсилими – 31 липня серце воїна перестало битися. До свого 42-річчя він не дожив всього 5 днів.

Поховали Героя на сільському кладовищі у рідному Великому Ходачкові.

Співчуваємо важкій втраті рідних.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою!