Запрошуємо вас долучитися до місячника благоустрою території Підгороднянської громади.

Дата: 29.09.2022 13:50

Шановні мешканці громади та переселенці!

Запрошуємо вас долучитися до місячника благоустрою території Підгороднянської громади, який триватиме впродовж жовтня. Під час місячника необхідно привести у належний санітарний стан узбіччя доріг у межах населених пунктів; впорядкувати об’єкти масового перебування та відпочинку людей — парки, сквери, дитячі та спортивні майданчики; очистити від побутового сміття береги водойм; здійснити заходи з прибирання кладовищ, військових поховань та могил, пам’ятників загиблим і померлим ветеранам війни; провести ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ.

Звертаємося також до керівників підприємств, організацій та установ, власників індивідуальних житлових будинків садибного типу, суб’єктів господарювання з проханням привести до належного стану прилеглу до своїх об’єктів та власну територію. Нагадуємо, що відповідно до статей 17, 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, підприємства, установи та організації зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою, що перебувають у їх власності або користуванні, а також утримувати в належному стані прилеглу до своїх об’єктів територію.

Зробимо нашу громаду чистою!