БАНДЕРольки від нашої громади буде передано захисникам на Донеччину.

Дата: 19.04.2022 12:54

100 імпровізованих великодніх кошиків сьогодні були освячені і відправлені на Донеччину хлопцям, які зараз на найгарячіших позиціях.

Це найменше, чим ми могли віддячити вам за те, що ви робите для країни, для кожного з нас. Нам дуже хотілося, щоб ви хоч трішечки відчулули тепло домашнього затишку у найвеличніше християнське свято Світлого Христового Воскресіння.

Дякуємо всім небайдужим громадівцям, які доклалися до формування кошиків. Особливо дітям за їхні щирі листи і малюнки.

P.S. Зі слів волонтерів, які мають доправити наші БАНДЕРольки до місця призначення, знаємо, що сьогодні там був важкий бій, є поранені, але, дякувати Богові, всі живі! Нехай і надалі Господь береже вас, дорогі наші захисники!