18 червня з 2004 року в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.

Дата: 18.06.2021 12:23

З нагоди професійного свята заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Осядач та юрисконсульт Підгороднянської сільської ради Ірина Микитюк привітали офіцера поліції ВП №1 м. Тернополя Тернопільського РУП ГУНП у Тернопільській області, який обслуговує села нашої громади, старшого лейтенанта поліції Андрія Стрілкова і подякували йому за співпрацю, захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорону громадського порядку та профілактичну роботу з молоддю в громаді.

Хочеться зазначити, що за п’ять місяців поточного року працівниками поліції було обслуговано 147 заяв та повідомлень від мешканців Підгороднянської громади, виявлено та оформлено 28 адміністративних правопорушень; 97 правопорушень по лінії ПДР; розкрито 6 кримінальних злочинів: 2 злочини — ст. 125 ч. (завдання тілесних ушкоджень); 2 злочини — ст. 190 (шахрайство); 2 злочини — ст.185 ч. 1, ч. 2 (крадіжка).

Тож дякуємо, що стоїте на варті нашої безпеки! Наснаги, сил та успіхів у Вашій професійній діяльності.