А в "Журавлику" зустрічали Весну!

Дата: 03.03.2021 17:09

З метою покращення організації харчування та впровадження стандартів НАССР начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгороднянської сільської ради Оксана Алєксєєва, головний спеціаліст відділу Валентина Медицька та голова депутатської комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, фізкультури, спорту та соціального захисту населення Іван Рудакевич відвідали заклад дошкільної освіти дитячий садок «Журавлик» села Почапинці Підгороднянської сільської ради. Оглянули харчоблок, господарські приміщення; проінспектували умови зберігання продуктів; поспілкувалися з персоналом.

А ще, скориставшись запрошенням директора садочка Людмили Галас, побували на дитячому святі Стрітеня — малеча проводжала Зиму і зустрічала Весну.